O firmie

Warsztat samochodowy BUBA świadczy profesjonalne usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz lakiernictwa i blacharstwa. Firma zlokalizowana jest w Gdańsku, gdzie nieprzerwanie działa od 1996 roku, a dzięki wieloletniej obecności na rynku może pochwalić się niezwykle bogatym doświadczeniem i rozeznaniem w branży. Jako firma o tak dużym stażu na rynku posiadamy ogromną wiedzę na temat samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam zaoferować Państwu niezwykle szeroki zakres usług z gwarancją najwyższej jakości wykonania.

 

Specjalizujemy się w mechanice samochodowej, blacharstwie i lakiernictwie, klimatyzacji, elektromechanice, diagnostyce komputerowej. Zajmujemy się również czynnościami typowo eksploatacyjnymi takimi jak, wymiana opon, płynów eksploatacyjnych czy filtrów. Do każdej naprawy stosujemy wysokiej jakości części zamienne, a dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami zapewniamy części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Pracujemy na profesjonalnym i sprawdzonym sprzęcie, wykonując usługi na najwyższym możliwym poziomie, co gwarantuje sprawne i szybkie przywrócenie sprawności mechanicznej w Państwa samochodzie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowy remont silnika czy skrzyni biegów, dzięki czemu Państwa auto dostanie nowe życie.

 

Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z pewnością nie zawiodą Państwa zaufania. Każdemu Klientowi na czas naprawy udostępniamy auto zastępcze, dzięki czemu pozostają oni mobilni i mogą bez przeszkód dojeżdżać do pracy lub w inne miejsca, tak samo jak własnym samochodem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.